• wybierz język
  • wyszukaj w kategorii:

MiniMini+ wydrukuj stronę:

MiniMini+

Magazyn MiniMini+, na licencji jednego z czołowych dziecięcych kanałów, teraz w nowej odsłonie. Bardzo kolorowy, ciekawy, z grafiką i zawartością merytoryczną najwyższej klasy. Skierowany do dzieci w wieku 2–6 lat.

W każdym numerze bajeczka do poczytania, strony z ulubionymi bohaterami, spięte wspólną narracją, prowadzoną przez Rybkę MiniMini. Magazyn proponuje dzieciom aktywności wspierające ich rozwój i rozbudzające ciekawość. Na stronach magazynu czekają bohaterowie znani z bajek emitowanych na kanale MiniMini+ – Wissper z magicznymi przyjaciółmi, Ciuchciaki ze Stacyjkowa, dzielny Strażak Sam z towarzyszami przygód, Świnka Peppa z rodzinką oraz wielu innych. Do każdego numeru dołączona jest wartościowa zabawka.

Objętość: 28 stron
Format: 215 x 275 mm
Cykl wydawniczy: miesięcznik

W najnowszym numerze

Z nowym numerem magazynu „MiniMini+” 4 superprezenty! Kolorowe rzepy do składania i budowania, 2 arkusze naklejek oraz niespodzianka! W środku opowiadanie, zadania, łamigłówki, ciekawostki ze świata przyrody oraz wielki konkurs z nagrodami. Moc atrakcji i prezentów tylko z magazynem „MiniMini+”!