• wybierz język
  • wyszukaj w kategorii:

Filmowa Superkolekcja. 4 edycja wydrukuj stronę:

Filmowa Superkolekcja. 4 edycja

Psi Patrol. Nowy piesek

Psi Patrol to serial ukazujący perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt, które razem z Ryderem przemierzają świat, przeżywają niesamowite przygody i oczywiście pomagają – Kto kłopot ma, niech wzywa psa. Przyłącz się do zgranej ekipy i do dzieła!
Odcinki na płycie: Pieski ratują morskie żółwie; Pieski i bardzo duże dziecko; Pieski i kocia katastrofa; Pieski ratują pociąg; Hop hop Boogie; Pieski we mgle; Pieski i stado gęsi; Balonowy wyścig; Nowy piesek.

Psi Patrol. Pieski ratują kosmitę

Zgrana ekipa Psiego Patrolu znowu w akcji! Przeżyj razem z nimi nowe emocjonujące przygody! Zobacz komu tym razem pomogą a będzie się działo, bo mają wiele misji do wykonania: ratowanie kosmitów, pingwinów, nurków, duchów i wielu innych przyjaciół.
Odcinki na płycie: Pieski ratują pingwiny; Pieski ratują delfinka; Pieski ratują kosmitę; Pieski ratują latającą żabę; Pieski ratują Jake’a; Pieski ratują paradę; Pieski ratują nurków; Pieski ratują bobry; Pieski ratują ducha.

Dora i przyjaciele. Syreni skarb

Serial Dora i przyjaciele to idealna propozycja dla starszych fanów przyjaznej podróżniczki. Przenieś się do uroczej krainy i razem z Dorą i jej przyjaciółkami odkrywaj syreni świat a także zobacz jak dziewczyny świetnie sobie radzą w szkole. Razem, wszyscy za jednego!
Odcinki na płycie: Dora ratuje operową krainę; Zaginione koniki; Syreni skarb; Smok w szkole cz.1; Smok w szkole cz.2.

Blaze i megamaszyny. Dino zabawy

Nadjechała nowa edycja filmowych przygód Blaza i jego przyjaciół. Hallo odbiór czy wszyscy gotowi do akcji? Przygotuj się na niezapomniane przygody i pełne emocji historie. Zobacz kto zdobędzie wierzchołek góry świata a kto zrobi niezapomnianego psikusa. Serial przekuje pozytywne treści i uczy dzieci, że pomaganie jest fajne.
Odcinki na płycie: Wyścig na wierzchołek świata cz.1; Wyścig na wierzchołek świata cz.2; Słodycz albo psikus; Dino zabawy; Świnka 500.

Shimmer and Shine. Piżamowe dżiny

Serial Shimmer i Shine ukazuje magiczne przygody uroczych bliźniaczych sióstr. Przenieś się do świata magii oraz dżinów i razem z dziewczynami ulepszaj świat. Abrakadabra! Jak zawsze niezawodna siła sióstr pokona każde przeciwności losu.
Odcinki na płycie: Tańczące z łabędziami; Abraka-dżiny!; Pomocniczki Mikołaja; Kosmiczna katastrofa; Dżinowy Halloween; Piżamowe dżiny.