• wybierz język
  • wyszukaj w kategorii:

Cartoon Network wydrukuj stronę:

Cartoon Network

Pozytywnie wykręcony magazyn, dla wszystkich wielbicieli popularnej telewizji Cartoon Network. Zawiera najświeższe informacje o bohaterach zwariowanych kreskówek, najfajniejsze komiksy, najśmieszniejsze żarty, najbardziej szalone pomysły i atrakcyjne konkursy.

Pełen niesamowitej zabawy „kreskówkowy” magazyn skierowany jest do dziewczynek i chłopców w wieku 7–12 lat. Niebanalny, inteligentny, niegrzeczny. Czytelnicy odnajdą w nim wiele atrakcji i niespodzianek z ulubionymi bohaterami kanału Cartoon Network, który również wspiera promocyjnie magazyn. Do każdego numeru dołączony jest przynajmniej jeden prezent nawiązujący do zwariowanego świata kreskówek Cartoon Network.

Już jest nowe wydanie magazynu CARTOON NETWORK!
Numer pełen smoczych przygód i zabawy.
Więcej na www.cnmagazyn.pl.

Objętość: 48 stron
Format: 215 x 272 mm
Cykl wydawniczy: dwumiesięcznik

W najnowszym numerze

Magazyn "Cartoon Network" obchodzi 14 urodziny! Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Mamy odjazdowe nagrody! Ale to nie wszystko. W środku dwa komiksy z ulubionymi bohaterami, trochę łamigłówek, trochę bla, bla i fajna gra planszowa – koniecznie zagraj z Marceliną! Z tym wydaniem magazynu 2 prezenty: fasolka Mighty Beanz i niespodzianka.