• wybierz język
  • wyszukaj w kategorii:

Cartoon Network wydrukuj stronę:

Cartoon Network

Pozytywnie wykręcony magazyn, dla wszystkich wielbicieli popularnej telewizji Cartoon Network. Zawiera najświeższe informacje o bohaterach zwariowanych kreskówek, najfajniejsze komiksy, najśmieszniejsze żarty, najbardziej szalone pomysły i atrakcyjne konkursy.

Pełen niesamowitej zabawy „kreskówkowy” magazyn skierowany jest do dziewczynek i chłopców w wieku 7–12 lat. Niebanalny, inteligentny, niegrzeczny. Czytelnicy odnajdą w nim wiele atrakcji i niespodzianek z ulubionymi bohaterami kanału Cartoon Network, który również wspiera promocyjnie magazyn. Do każdego numeru dołączony jest przynajmniej jeden prezent nawiązujący do zwariowanego świata kreskówek Cartoon Network.

Już jest nowe wydanie magazynu CARTOON NETWORK!
Numer pełen smoczych przygód i zabawy.
Więcej na www.cnmagazyn.pl.

Objętość: 48 stron
Format: 215 x 272 mm
Cykl wydawniczy: dwumiesięcznik

W najnowszym numerze

Sięgnij po najnowsze wydanie magazynu „Cartoon Network”, a nauczysz się mówić po chińsku, dowiesz się kto jest największym złoczyńcą w Townsville, a dzięki Królewnie Balonowej poznasz miecz, który płacze na myśl o tym, że mógłby kogoś skrzywdzić. Z kolei Gumball i Darwin zdradzą ci sekret jak zostać najbardziej wpływową osobą na świecie. Na deser konkurs! Jedna z nagród może być Twoja.
Z magazynem 2 prezenty – zestaw gumek do wyboru plus niespodzianka!