• wybierz język
  • wyszukaj w kategorii:

Cartoon Network. Magazyn wydrukuj stronę:

Cartoon Network. Magazyn

Pozytywnie wykręcony magazyn, dla wszystkich wielbicieli popularnej telewizji Cartoon Network. Zawiera najświeższe informacje o bohaterach zwariowanych kreskówek, najfajniejsze komiksy, najśmieszniejsze żarty, najbardziej szalone pomysły i atrakcyjne konkursy.

Pełen niesamowitej zabawy „kreskówkowy” magazyn skierowany jest do dziewczynek i chłopców w wieku 7–12 lat. Niebanalny, inteligentny, niegrzeczny. Czytelnicy odnajdą w nim wiele atrakcji i niespodzianek z ulubionymi bohaterami kanału Cartoon Network, który również wspiera promocyjnie magazyn. Do każdego numeru dołączony jest przynajmniej jeden prezent nawiązujący do zwariowanego świata kreskówek Cartoon Network.

Już jest nowe wydanie magazynu CARTOON NETWORK!
Numer pełen smoczych przygód i zabawy.
Więcej na www.cnmagazyn.pl.

Objętość: 48 stron  
Format:  215 x 272 mm   
Cykl wydawniczy: dwumiesięcznik

W najnowszym numerze

Koniec wakacji... początek atrakcji! Sięgnij po najnowsze wydanie magazynu "Cartoon Network". W środku aż 5 komiksów, w tym trzy z bohaterami, których dobrze znają twoi rodzice. Dexter, Edkowie oraz Billy i Mandy do usług! Poza tym plakat z Młodymi Tytanami oraz mnóstwo łamigłówek ze starymi znajomymi ;-) A na dokładkę aż 3 prezenty: naklejki z kultowymi bohaterami, najlepsze kreskówki na DVD i niespodzianka.

Zobacz również

www.cnmagazyn.pl